home
home další další další
plamen

Specifikace hydrantů řady PYROS HN

Řada hydrantů značky PYROS HN

 

U všech typů hadicových navijáků PYROS HN byly u autorizované osoby č. 221 TÚPO MV ČR v Praze Modřanech provedeny odpovídající zkoušky, dle tab. 1. přílohy A ČSN EN 671 - 1 a je na ně dle požadavku zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky, ve znění pozdějších předpisů, vystaveno prohlášení o shodě.

V současné době jsou hadicové navijáky vyráběny ve třech variantách. PYROS HN - A je systém uložený ve skříni a je určen k instalaci na zeď případně jiné svislé stavební konstrukce, u systému PYROS HN - B je skříň určena k instalaci do výklenku ve zdi a systém PYROS HN - C tvoří samostatný naviják bez skříně na výklopném rameni k instalaci na zeď nebo jiné svislé stavební konstrukce. Systémy typů "A" a "B" jsou vyráběny také ve variantě s boxem na hasicí přístroj.

Povrchová úprava základního provedení s plnými dvířky je provedena práškovou vypalovací barvou komaxit v odstínu bílém dle RAL 9003 a odstínu červeném dle RAL 3000, povrch pololesk se strukturou. V případě Vašeho požadavku jsme schopni provést barevnou úpravu skříně a dvířek v jakémkoliv odstínu dle RAL.

U provedení s prosklenými dvířky se používá k prosklení čirého drátoskla, čirého lepeného bezpečnostního skla eventuálně čirého broušeného drátoskla. Povrchová úprava rámu dvířek i skříně je stejná jako u předchozího provedení práškovou vypalovací barvou komaxit.

Pro provedení v nerezu je použito na rám skříně a dvířek leštěného nebo matového nerezového plechu, značení skříně a madlo je provedeno z leštěné mosazi příp. matového nerezu.

Značení skříně je provedeno značkami dle ČSN ISO 3864 Bezpečnostní barvy a bezpečnostní značky - národní přílohy č. NE .23.

 

Fotogalerie

Hydranty řady PYROS HN

Hydranty řady PYROS HN


Hydrant s možností umístění hasícího přístroje

Hydrant s možností umístění hasícího přístroje


Hydrant v nerezovém provedení

Hydrant v nerezovém provedení


Hydrant s drátosklem

Hydrant s drátosklem<< zpět